Usuwanie zabrudzeń oraz zagnieceń z delikatnych materiałów wymaga szczególnej ostrożności. Stosowanie środków chemicznych, czy żelazka o wysokiej temperaturze może być niebezpieczne dla takich tkanin. Właśnie w takich sytuacjach doskonale sprawdza się prasowacz parą. Pozwala w zaledwie kilka chwil usunąć zagniecenia z jedwabiu, lnu, wysokiej jakości bawełny. Ponadto pomaga w usuwaniu zaschniętych plam, które wystawione na działanie pary wodnej łatwiej można wyeliminować.

Prasowanie parą zajmuje mniej czasu niż zastosowanie metod tradycyjnych. Nie wymaga rozkładania deski. Czynność można wykonać na wiszącej na wieszaku sukience, czy koszuli. Prasowacz parą nie niszczy ubrań i nie może spowodować przypalenia odzieży, gdyż nie ma z nią bezpośredniego kontaktu. Gorące powietrze uderza z bardzo bliskiej odległości w materiał i powoduje prostowanie się włókien.


Również dla alergików!
Prasowacz parowy pomaga również w kontrolowaniu ilosci alergenów w domu. Badania naukowców jednoznacznie wskazują na skutecznosć gorącej pary w usuwaniu szkodliwych bakterii i grzybów. Dzięki naszemu urządzeniu Twoje ubrania odzyskają świerzość bez konieczności wizyty w pralni chemicznej.

Dane techniczne

  Zasilanie
  Moc
  Pojemność zbiornika na wodę
  Ciągły czas pracy
  Gotowość do pracy
  Temperatura pary
  Maksymalne obciążenie stojaka
  Maksymalna wysokość stojaka
  Minimalna wysokość stojaka
  Wysokość bez stojaka
  Długość węża
220-230 V 50Hz
1500 W
2,1 L
70 min (przerwa 10 min)
1-2 min
98 st. C
10 kg
141 cm
50 cm
36 cm
160 cm